Kdo jsem

Řidič jako vy. Jen v našem městě jsou nás tisíce. Auto mě spojuje se světem a já mu chci dát to nejlepší, aniž bych se výrazně omezoval. Někdy je to složité. Vzpomeňte si, kolikrát jste odjížděli z myčky s myšlenkou – líp bych si auto vyčistil já sám!

A tak jsem to zkusil. Profesionálními prostředky – s individuálním přístupem. Sám jsem byl překvapen, jak auto, které znám „jako své boty“, prokouklo.

Co umím?

Zbavím Vás starostí s tím, jaké přípravky jsou pro Váš vůz nejvhodnější – sleduji novinky v oblasti čištění a leštění aut a vybírám z nich pro Vás jen to nejlepší. Ochotně poradím s výběrem autokosmetiky, i co se péče o Váš vůz týká. Jsem připraven udělat vše pro to, aby se Váš vůz u nás měl jako v bavlnce.

Zapomeňte na čekání, organizační zmatky, zbytečné změny v programu – stačí říct, a Vaše auto vyzvednu já nebo některý z mých kolegů a stejně tak Vám jej suché a vonící novotou dovezeme na dohodnuté místo.

Co nabízím?

Preferuji jednoduchý ceník a na první pohled viditelné výsledky – žádné kompromisy na úkor kvality. V čem je tedy háček? Vůbec v ničem: poznám prostě, co které auto potřebuje.

Myslíte si, že se mi to zdá? Přijeďte se přesvědčit! Nebudu Vám vyprávět, co všechno s Vaším autem dělám, aby bylo čisté – vyčistím ho tak, že rozdíl sami poznáte.